Noya İnşaat, dekorasyon, uygulama ve kontrol hizmetleri gibi her türlü inşaat faaliyetlerini birlikte yürüten bir firmadır.

Bugüne kadar teslimini yaptığımız tüm işlerimizi sanki ailemizden birisine yapıyormuşuz gibi titiz ve özenli bir şekilde gerçekleştirdik. Her yeni işimizde kendimizi aşıp daha iyiye ulaşırken koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizden de ödün vermedik.

İnşaat sektöründe yıllardır çalışmakta olan tecrübeli bir ekibin oluşturduğu bir firma olarak çağdaş ve ergonomik tasarımlar ile kullanım kolaylığına öncelik verdik. Kaliteli malzemeyi en hesaplı şekilde müşterimize sunma amacı gderken inanmadığımız malzemeleri ısrarla işimizden uzak tuttuk.

İlkelerimizden taviz vermeyen tutumumuz ile dünyaca ünlü markaların tercihi olduk. Bu markaların prensiplerine ve base planlarıyla çalışmada gösterdiğimiz uyum ile bu markalarla uzun vadeli çalışma fırsatı yakaladık.

Her yeni işimizde yılların deneyimini ilk günkü heyecanımız ile birleştiriyoruz. Yakın gelecekte de sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye ve Noya İnşaat ayrıcalığı ile sizlere yeni projeler sunmaya devam edeceğiz.


Saygılarımla,
Yüksek Mimar Ersel Gümüş